وبلاگ آموزشی منو آنلاین مالیا


مقالات و محتوی آموزشی مالیا چه کمکی به کاربران خواهد کرد ؟

مقالات موجود در صفحه وبلاگ از سایت مالیا، تمام تمرکز را روی آسان سازی استفاده و آشنایی کاربران با منوی آنلاین ، نرم افزار حسابداری و مدیریتی و روش های بهینه سازی و افزایش سود آوری برای شغل های کافی شاپ ، کافه و رستوران قرار داده است. تمامی مقالات این وبلاگ ، توسط افرادی برجسته و کاربلد که متخصصین این گونه کسب و کار ها هستند جمع آوری و برای عزیزان قابل مطالعه کرده ایم. به زبانی ساده تر، شما با رعایت اصول و استفاده از ابزار ها و ترفند های معرفی شده در این بخش از مقالات، میتوانید با نگرشی بهتر به کسب و کارتان ادامه دهید.

مقالات ( وبلاگ ) درباره ی منوی آنلاین و سیستم حسابداری


آیا می خواهید بدون سفر به جایی فرار کنید؟ به دنبال یادگیری در مورد یک موضوع خاص هستید؟ آیا علاقه مندید که بدانید زندگی در گذشته چگونه بوده است؟ خواندن می تواند همه اینها و بیشتر را برای شما فراهم کند! برای هر کسی که تعجب می کند، "چرا خواندن مهم است؟" ما اینجا هستیم تا دلایل زیادی را به اشتراک بگذاریم.
با این حال، برخی از افراد نیز هستند که مطالعه می کنند، زیرا به آنها گفته می شود باید برای مدرسه بروند. اگر در آن دسته بندی آخر قرار می گیرید، آنگاه ممکن است مفید باشد که فواید خواندن را درک کنید، که در اینجا به آنها اشاره خواهیم کرد. ما همچنین به اشتراک می گذاریم که چرا مردم مطالعه می کنند و چه چیزی آن را بسیار مهم می کند.
اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که….به خواندن ادامه دهید!
مجبوریم، اهمیت مطالعه نمی تواند نادیده گرفته شود. خواندن ارزش زیادی دارد زیرا ابزاری را برای شما فراهم می کند که باور نکردنیست.
فعالیت مغز را تقویت می کند
خواندن باعث می شود ذهن شما در زمینه های مختلف کار کند. برای شروع، پردازش کلماتی که می خوانید شامل درک مطلب است. فراتر از آن، می‌توانید از توانایی‌های تحلیلی خود استفاده کنید، خاطرات را تحریک کنید، و حتی با خواندن کلمات از یک صفحه تخیل خود را گسترش دهید.

میخواهیم درباره منوی آنلاین و سیستم حسابداری بیشتر بدانیم


امروزه به دلیل حجم زیاد کار و اختلالات روانی زیاد، افراد دوست دارند در پایان یک روز سخت، با نشستن در یک کافه و نوشیدن یک فنجان قهوه داغ، وقت گذرانی و صحبت کردن، استراحت کنند و ذهن خود را پاک کنند. دوستانشان، یا فقط در مکانی نشسته و از سکوت لذت می برند. یکی از ویژگی های خوب کافی شاپ این است که می توانید با افراد زیادی ملاقات کنید، با دوستان خود وقت بگذرانید یا فقط کتاب بخوانید.
تا به حال فضای کافی شاپ ها و رستوران ها تنها با پرداخت هزینه بالا برای خرید برد دیجیتال یا تبلت برای هر میز هوشمندتر شده است. با توجه به هزینه زیاد، طراحی فضای محدود و کمبود امکانات، به دنبال راهی هستیم تا مشتریان بتوانند از گوشی خود استفاده کنند و بدون نیاز به نصب نرم افزار، منوی کافی شاپ، قیمت ها و توضیحات را به صورت کامل مشاهده کنند. سپس بتوانید سفارش خود را ثبت کنید، هزینه سفارش خود را آنلاین پرداخت کنید و تا آماده شدن سفارش لذت ببرید.
مشتریان اغلب به دلیل صف سفارش و شلوغی کافی شاپ ها از انتظار در کافه ها خسته می شوند و این باعث آزار و اتلاف وقت آنها می شود.
این ایده راه حلی برای این مشکل دارد تا به راحتی بتوانند در حالی که سر میزشان نشسته اند سفارش بدهند و جزئیات دلخواه سفارش خود را یادداشت کنند و بعد از آماده شدن یک نوشیدنی بنوشند.
منوی آنلاین به این صورت عمل می کند: کاربران با اسکن بارکد موجود در منوی کافه از طریق تلفن همراه وارد سایت می شوند و سفارش مورد نظر خود را انتخاب می کنند و در صورت نیاز می توانند جزئیاتی را که دوست دارند مانند سطح قند و شکر را اعمال کنند. نوع قهوه، رست قهوه، شربت و غیره
در نهایت با ورود به بخش نظرسنجی با انتخاب گزینه نظر می توانند امتیاز دهند یا نظرات خود را ارائه دهند. مانند نحوه رفتار کارکنان، زمان آماده سازی، کیفیت سفارش و در پایان هر انتقادی را که دارند بنویسید تا به پیشرفت کافی شاپ در آینده کمک کند.

هم اکنون میتوانید ادامه ی این مباحث را در انواع مقالات منوی آنلاین مالیا مشاهده کنید.