منو آنلاین کافه بارمن - منو دیجیتال

منو آنلاین کافه بارمن - منو دیجیتال

1402/04/11

بدون دیدگاه

متن درباره ی ما در داخل منوی آنلاین کافه بارمن


مجموعه بارمن؛ با بیش از چهار دهه تجربه و دانش تحصیلی در سال 1396 در کرج آغاز بکار نمود. در طی این مدت تمام سعی مان بر این بوده، تا با بهترین کیفیت نوشیدنی ها, غذاها و خدماتمان را به مشتریان خود ارائه نماییم؛ با اطمینان اعلام می نماییم که روند رو به رشد از لحاظ کمی و کیفی را ارتقاء بخشیده وهمچنان ادامه خواهد داشت. همچنین در فواصل مشخص و بازه های زمانی مناسب نسبت به آپدیت و اضافه نمودن آیتم های منو آنلاین اقدام نموده ایم ؛ و کماکان این روند ادامه دارد، در حال حاضر بهترین و حرفه ای ترین منو دیجیتالی را داریم که در آن پیتزای ( اصیل ایتالیایی ) (آمریکایی ) ؛ برگر ؛ پاستا و … را در استان البرز به خود اختصاص داده ایم .
متاسفانه با شیوع ویروس کرونا و ادامه دار بودن آن و برخی مشکلات دیگر ، برخی از برنامه های اجرایی این مجموعه به تعویق افتاد و به زمان مناسب دیگری موکول شد ؛ و اما برنامه های دیگری جایگزین خواهد شد که در اسرع وقت از طریق همین منو دیجیتالی برای عزیزان اطلاع رسانی خواهیم نمود.
وارد منوی آنلاین بارمن شوید و کیفیت را مزه کنید.

چرا این طرج برای منوی آنلاین کافه بارمن استفاده شد ؟


در محیط داخلی و سبک طراحی دکوراسیون کافه وال از رنگ طوسی دیده میشود. با طراحی و تصمیم شخصی مدیریت محترم این مجموعه تصمیم به استفاده از این تم رنگی شد. در کنار رنگ هایی با تم طوسی منوی آنلاین و رنگ های شاد و بشاش آیتم های این کافه، یک تم بسیار جالبی تولید و اجرا شد. همچنین در حین مشاهده ی منو توسط مشتریان مجموعه، صداهایی ( از قبل ضبط شده ) پخش میشود، مثلا ،صدای کارکردن دستگاه های کافی شاپی و کارکنان. این یک حس جالبی به مشتری القا میکند، که در حین مشاهده ی منو ی قهوه ها، صدای دستگاه اسپرسو را نیز میشنوند. 

تصاویری از محیط و کانسپت بارمن

منو آنلاین کافه بارمن - منو دیجیتال
منو آنلاین کافه بارمن - منو دیجیتال
منو آنلاین کافه بارمن - منو دیجیتال
منو آنلاین کافه بارمن - منو دیجیتال
مشاهده منو آنلاین کافه بارمن - منو دیجیتال