منو آنلاین کافه لاین - منو دیجیتال

منو آنلاین کافه لاین - منو دیجیتال

1401/03/27

بدون دیدگاه

متن درباره ما در داخل منو آنلاین کافه لاین


وقتی صحبت از تنوع و خلاقیت توی منوی کافی شاپ ها میشه ما به لاین افتخار میکنیم سال 2019 نام لاین بوجود اومد و با کلی تلاش برای به روز بودن و بهترین بودن بالاخره تونستیم به جایی برسیم که بهمون اعتماد کنید.
ما برای بار سرد و گرم از خاص ترین دستگاه ها و متد ها و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده میکنیم تا لحظه های خوبی براتون بسازیم همه ی قهوه هامون از معتبرترین ها تهیه میشن و برند های فراتر از حد معمول هستن.
در داخل منو آنلاین ما میتونید همه ی آیتم های غذایی را مشاهده کنید. با مکانی دنج و پر از شادی و لحظه های خوب و به یاد ماندنی همیشه میزبان شما هستیم.
همچنین ما توانایی عرضه ی دان قهوه برای مشتریانمان و همکاران را داریم و شما میتوانید در داخل منو آنلاین ما, در قسمت قفسه ی قهوه, تمام دون قهوه های مصرفی را پیدا کنید.
عشق در هواست و بوی قهوه میدهد.

چرا این طرح از منوی آنلاین برای کافه لاین طراحی شد ؟


در داخل فضای کافه رستوران لاین ، از تم های سبز و زرد استفاده شده بود. حتی این رنگ ها را در دیوار خاطرات آنها نیز میتوان مشاهده کرد. برای همین در داخل منوی آنلاین از رنگ بندی های متناسب با کانسپت کافه لاین استفاده شد .طبقه ی بالای ( بالکن ) کافه فست فود لاین یک محیط شیشه ای است و فضای بیرون به راحتی قابل مشاهده است. در فصل زمستان و هنگام بارش برف، این قسمت کافه لاین فضایی به یاد ماندنی برای مشتریانش ایجاد میکند برای همین در پشت زمینه ی منو آنلاین، از انیمیشن هایی با بارش برف، برای منوی آنلاین کافه لاین طراحی شد تا انتقال دهنده ی حسی جاودان برای مشتریان این مجموعه باشد. 

تصاویری از محیط و کانسپت لاین

منو آنلاین کافه لاین - منو دیجیتال
منو آنلاین کافه لاین - منو دیجیتال
منو آنلاین کافه لاین - منو دیجیتال
منو آنلاین کافه لاین - منو دیجیتال
مشاهده منو آنلاین کافه لاین - منو دیجیتال