ثبت گزارشات از عملکرد سیستم


گزارشگیری سیستم

ثبت گزارشات از عملکرد برای کنترل تغییرات در سیستم مجموعه 


علاوه بر گزارش آمار بازدید منو و آمار تغییرات ایجاد شده در کل نرم افزار، مالیا برای کاربرانش گزارش‌های مربوط به وضعیت مالی و عملکرد مجموعه را نیز در اختیار مدیریت قرار میدهد. این گزارش‌های عملکرد می‌توانند شامل اطلاعات مالی مانند درآمدها، هزینه‌ها، سود و زیان، موجودی، بدهی و طلبکاری، گردش مالی، وضعیت فعلی و آینده مجموعه و سایر اطلاعات مرتبط با وضعیت مالی کافه ها یا رستوران ها باشند.
در نهایت گزارش گیری در نرم افزار مالیا به مدیران کمک می‌کند تا به راحتی و با دقت بیشتری وضعیت مالی ، و امنیت و عملکرد مجموعه را مدیریت کنند.


در ابتدای ورود به بخش حسابداری شما توانایی فیلتر با تاریخ را دارید و پس از مشخص کردن بازه ی مورد نیاز، تمام ریز جزئیات شما نشان داده میشود.
ریز جزئیاتی اعم از میزان کل گردش مالی، هزینه های مواد اولیه، سود خالص، ساعت و زمان ثبت تمام سفارشات در آن بازه، ریز به ریز آیتم های ثبت و عرضه شده به مشتریان، تمام تخفیفات اعمال شده، مشخص شدن دریافت های نقدی و کارتی مختص به هر سفارشَ، شماره فاکتور ها و ... .
برای ورود به بخش حسابداری پیشرفته یک رمز دوم نیاز است، به همین دلیل از نیروی پرسنل ، فقط نفراتی میتوانند به این بخش دسترسی داشته باشند که مدیریت این رمز را در اختیار آنها گذاشته باشد.

در قسمت گزارش گیری سیستمی ، به اپراتور نشان داده خواهد شد که منو، روزانه چندبار و توسط چندنفر اسکن شده است. به طور کلی میزان استفاده از منوی آنلاین را با مدیریت در میان میگذارد.

از آنجایی که برخی از قسمت های منو و نرم افزار توسط اپراتور ها و کارمندان قابل تغییر است. پس مدیریت با ورود به این بخش میتواند تمام تغییرات سیستمی توسط کارمندان را مشاهده کند.
این تغییرات از بزرگ به کوچک قابل تغییر است و برای همین اطلاع مدیریت از این امر، بسیار مهم است.

دیدگاه ها


ارسال دیدگاه

نظرات و پرسش و پاسخ کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است شما اولین نفر باشید