تنظیمات شخصی سازی ، ظاهری و فضای امن و کد گذاری شده


تنظیمات شخصی سازی

چه تغییراتی از سمت اپراتور بر روی سیستم اعمال میشود ؟ 


تنظیمات شخصی سازی به معنای امکان تغییر و تنظیم ویژگی‌های نرم‌افزار یا سیستم به صورت شخصی و بر اساس نیاز و سلیقه کاربر است. با استفاده از این تنظیمات، کاربران می‌توانند نحوه عملکرد و ظاهر نرم‌افزار یا سیستم را به صورت شخصی سازی شده و بر اساس نیازهای خود تغییر دهند.
تنظیمات شخصی سازی نرم افزار حسابداری و منوی آنلاین مالیا نیز از قسمت های زیادی تشکیل شده است که میتوانید برخی از آنها مشاهده کنید.


ورود به تنظیمات فقط با دسترسی به رمز دوم امکان پذیر است.
در بخش تنظیمات به چندین گزینه دسترسی دارید که از بین آنها میتوان ( تنظیمات اولیه، امنیت، شبکه های اجتماعی، اطلاعات تماس، تنظیمات بازی، پیامک، اطلاعیه ها ) را نام برد.

در قسمت تنظیمات اولیه شما میتوانید نام مجموعه و محدوده فعالیتتان را تعیین کنید.
همچنان به ساعت کاری و برخی بخش های ظاهری از جمله زبان و انیمیشن های موجود و اختصاصی را تعیین کنید. توسط این قسمت نیز میتوانید منو را فعال یا برای مدتی غیر فعال کنید.

در این بخش میتوانید برای سایت و نرم افزار مجموعه یک نام کاربری و رمز ورود تعیین کنید. وجود یک رمز مناسب و سخت برای امنیت شبکه ها و اطلاعات محرمانه هر مجموعه ای بسیار مناسب است.

با وصل کردن شبکه های اجتماعی میتوانید این امکان را به مشتریان خود بدهید که استفاده کنندگان از منوی آنلاین مجموعه بتوانند با شماره ها و فضا های مجازی با شما در ارتباط باشند و ازمحصولات و خدمات شما مطلع شوند.

در کنار تمامی جذابیت های منوی آنلاین شما همچنان میتوانید با استفاده از این برگه ها اطلاعاتی در مورد گذشته برند خودتان و نوع فعالیتتان و هدف ها و اطلاعات دیگری از قبیل مشخصات مدیریت، آدرس، شماره تلفن، صفحات مجازی و ... را با مشتریان به اشتراک بگذارید.
این کار رابطه ی مشتری با برند شمارا قوت میبخشد و سرعت ارتباط را بالا میبرد. 

در قسمت تنظیمات بازی ها شما میتوانید به مشتریانتان این امکان را بدهید که بتوانند از بازی های فعال و چند نفره شما لذت ببرند و در مجموعه ی شما سرگرم بشوند و لحضات خوبی را داشته باشند.
در این قسمت میتوانید یک بازی را فعال و غیرفعال کنید.

یکی از آپشن هایی که نرم افزار مالیا در اختیار کاربران قرار داده است، پنل پیامکی است.
با استفاده از این تنظیمات میتوانید بخش های ارسال پیامکی را محدود کنید و برای  بخش هایی غیرفعال کنید.

روز خاصیست ؟ قصد ارائه کارت تخفیف دارید ؟ یا میخواهید موضوعی را به تمام مشتریانتان اطلاع دهید ؟
در ایجاد یک اطلاعیه، میتونید از عکس، متن، لینک و عنوان خاصی استفاده کنید.
زمانی که مشتری وارد منوی آنلاین شما میشود میتواند اطلاعیه ای که شما ایجاد کردید را مشاهده کند و نسبت به موضوع خاصی با خبر گردد.

تمامی سرور های مالیا از بهترین دیتا سنتر ها خریداری میشوند تا در مقابل حملات سایبری مقاوم باشند و تمامی داده ها به صورت کد گذاری شده با هش مخصوص آن مجموعه بر روی سرور قرار میگیرد تا هیچ یک از اطلاعات قابل شنود نباشد 
همچنین مالیا به کمک متخصصانش تمام استانداد های مورد نیاز برای امینت سرور را فراهم کرده است

همانطور که میدانید در نرم افزار های لوکال که تماما بر روی سیستم کاربر نصب میشوند خرابی سیستم عامل از بین رفتن اطلاعات میشود ولی در مالیا تمام دیتا های شما علاوه بر اینکه بر روی سرور نگهداری میشود از دیتا های شما به طور متداول بک آپ گیری میشود تا در صورت خطای انسانی و پاک شدن داده های شما توسط اپراتور های شما از سیستم بتوانید از داده های بک اپ خود استفاده کنید آنهارا بازیابی کنید

همانطور که میدانید امینت در استفاده یک نرم افزار حرف اول را میزند مالیا تمام تلاش خود را می کند تا امنیت اطلاعات کاربرانش را تامین کند.مالیا به کاربرانش تضمین میدهد که تمام اطلاعات آنها به صورت کد گذاری شده در سرور ها نگهداری میشود و فقط توسط مدیر یا افراد مورد اعتماد آن مجموعه قابل بازدید می باشد و هیچ شخص یا سازمانی به آن دسترسی نخواهد داشت 

دیدگاه ها


ارسال دیدگاه

نظرات و پرسش و پاسخ کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است شما اولین نفر باشید